stiahnuť (1)

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Wizz Air: Aké výhody prináša

Moderná doba prináša moderné riešenia a pozadu nezaostáva ani letecká spoločnosť Wizz Air. Navrhla a vyvinula mobilnú aplikáciu, ktorá prináša veľké množstvo benefitov, a to v rôznych smeroch.

Funkcie, ktoré si zamilujete

 • Používajte mobilnú aplikáciu Wizz Air aj off-line:
 • Nič nie je lepšie, ako keď existuje aplikácia, ktorú je možné používať aj bez internetu. To sa rozhodne zíde, pretože na mnohých miestach po svete nie je dostupné internetové pripojenie a zároveň nie všade je signál na to, aby ste si mohli zapnúť mobilné dáta.
 • Ak chcete používať mobilnú aplikáciu Wizz Air off-line, neváhajte si stiahnuť palubný lístok. Ten budete môcť neskôr ukázať aj bez pripojenia na internet. Ak vlastníte iPhone, palubný lístok si môžete jednoduchým spôsobom pridať aj do aplikácie Peňaženka.

 

Táto aplikácia sa však nachádza len v systéme iOS. V aplikácii bez pripojenia na internet si tiež môžete pozrieť ďalší krok svojej cesty. Zobraziť je totiž možné napríklad časovú os, poprípade cestovný plán

373027886

VAŠE OTÁZKY

Všetky dokumenty pokope:

 • Do mobilnej aplikácie Wizz Air si môžete uložiť a nasnímať všetky svoje dôležité dokumenty. Budete ich mať vždy pokope, čo je rozhodne veľmi výhodné a oplatí sa to. Potrebné dokumenty si môžete nahrať už pri registrácii, ktorá je veľmi jednoduchá a rozhodne ju zvládnete aj vy.

 • Nasnímať môžete aj svoju platobnú kartu, aby boli vaše rezervácie pri ďalších letoch jednoduchšie a prebehli rýchlejšie. Nemusíte sa ničoho obávať, táto mobilná aplikácia je bezpečná a overená. Platobné údaje sa totiž nikdy neukladajú. Cez mobilnú aplikáciu Wizz Air sa môžete podeliť aj o rôzne tipy spolu so svojimi partnermi. Napríklad, keď nájdete výhodné ponuky leteniek.

Najvýhodnejšie ponuky na jednom mieste:

V neposlednom rade, medzi tie najväčšie benefity mobilnej aplikácie Wizz Air patrí to, že máte na jednom mieste všetky výhody. Neváhajte tak využiť zľavy, ktoré budete mať k dispozícii. Tiež si môžete zapnúť upozornenia, aby vám nikdy neunikli žiadne výhodné ponuky.

Sledujte stav svojho letu:

Medzi ďalšie benefity mobilnej aplikácie Wizz Air patrí rozhodne aj sledovanie stavu letu. Táto funkcia je veľmi obľúbená a používatelia tejto aplikácie ju využívajú veľmi často. Dokáže totiž informovať aj o konkrétnom lete a v reálnom čase. Vždy tak budete vedieť ako prvý napríklad o rôznych meškaniach či dôležitých zmenách vášho letu.

Zarezervujte si aj odvoz z letiska:

Aplikácia Wizz Air je prepracovaná až do tých najmenších detailov. Medzi jej ďalšie výhody patrí funkcia Wizz Ride, cez ktorú si môžete zarezervovať napríklad službu Taxi, ktorá vás odvezie priamo z letiska na požadované miesto. Nemusíte byť tak v strese na letisku a až tam riešiť odvoz. Takýmto spôsobom budete mať všetko zabezpečené vopred.

Ďalšie výhody aplikácie Wizz Air:

 • Let si môžete zarezervovať aj na poslednú chvíľu
 • Nákup trvá v prieme 60 sekúnd
 • K dispozícii máte harmonogram vášho letu a informácie o vašom lete
 • Aplikácia vyniká jednoduchým vyhľadávaním a zarezervovaním leteniek
 • Môžete si kedykoľvek pridať službu, ako napríklad ďalšiu batožinu alebo si zmeniť rezervované miesto
 • Mobilná aplikácia Wizz Air je k dispozícii v mnohých celosvetovo známych jazykoch