WIZZ

Disclaimer

1. Neoficiálny charakter stránky

Webová stránka letenkywizzair.sk nie je oficiálnou stránkou spoločnosti Wizz Air a ani nie je nijakým spôsobom spojená s touto spoločnosťou. Všetky informácie poskytované na tejto stránke sú určené len na všeobecné informačné účely a nie sú schválené ani overené spoločnosťou Wizz Air.

2. Zodpovednosť za informácie

Aj keď sa snažíme poskytovať aktuálne a presné informácie, nemôžeme zaručiť úplnosť, presnosť, spoľahlivosť alebo aktuálnosť obsahu na našej webovej stránke. Informácie uvedené na našej stránke môžu obsahovať nepresnosti alebo chyby a môžu byť kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmenené alebo aktualizované.

3. Používanie informácií

Používanie informácií alebo materiálov z tejto stránky je na vlastné riziko užívateľa. Nezodpovedáme za žiadne priame alebo nepriame škody, straty alebo náklady vzniknuté v dôsledku použitia informácií z tejto webovej stránky.

4. Odkazy na iné webové stránky

Naša webová stránka môže obsahovať odkazy na iné webové stránky, ktoré nie sú spravované nami. Tieto odkazy sú poskytované iba pre vaše pohodlie a neznamenajú, že súhlasíme s obsahom týchto stránok. Nie sme zodpovední za obsah a praktiky ochrany osobných údajov týchto stránok a odporúčame, aby ste si prečítali ich podmienky používania a zásady ochrany osobných údajov.

5. Duševné vlastníctvo

Všetky značky, názvy a logá uvedené na tejto webovej stránke patria ich príslušným vlastníkom.Obsah tejto webovej stránky je chránený autorským právom a inými zákonmi o duševnom vlastníctve.

6. Zmena podmienok

Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť tento disclaimer. Akékoľvek zmeny budú zverejnené na tejto stránke a nadobudnú účinnosť okamžite po zverejnení. Odporúčame pravidelne kontrolovať túto stránku, aby ste boli informovaní o aktuálnych podmienkach.

7. Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa tohto disclaimeru alebo obsahu našej webovej stránky, neváhajte nás kontaktovať na info@letenkywizzair.sk