stiahnuť (1)

Wizz Air oslavuje 30 miliónov cestujúcich na letisku vo Varšave

Wizz Air, najrýchlejšie rastúca letecká spoločnosť v Európe, s radosťou oznamuje významný úspech – oslavu 3 0-miliónového cestujúceho na varšavskom letisku Chopin. Tento pozoruhodný míľnik zdôrazňuje záväzok leteckej spoločnosti spojiť cestujúcich a podporiť ekonomický rast v poľskom hlavnom meste.

Od začiatku prevádzky na letisku Chopin v roku 2004 Wizz Air neustále dokazuje svoje odhodlanie ponúkať ce novo dostupné a pohodlné možnosti leteckej doprav y svojim cestujúcim. S nedávno oznámeným jedenástym lietadlom na základni a ďalšou trasou do siete Varšavy, Wizz Air upevňuje svoju vedúcu pozíciu na letisku ako najväčšia letecká spoločnosť ULCC, ktorá ponúka celkovo 56 trás do 24 krajín z Varšavy. S rozmanitou škálou destinácií po celej Európe a mimo nej, ako sú Agadir, Fuerteventura a Kodaň, sa letecká spoločnosť stala obľúbenou voľbou pre voľnočasových aj obchodných cestujúcich v Poľsku.

Letisko Varšava Chopin je pre Wizz Air strategickou poľskou prevádzkovou základňou , ktorá umožňuje leteckej spoločnosti rozširovať sieť trás a predstavovať nové destinácie, pričom prispieva k ekonomickému rozvoju regiónu. Moderné zariadenia letiska a efektívna prevádzka zohrali kľúčovú úlohu pri ubytovaní rastúceho počtu cestujúcich WIZZ.

Sasha Vislaus, manažérka korporátnej komunikácie spoločnosti Wizz Air, povedala: „Dnes oslavujeme pozoruhodný míľnik v Poľsku. Dosiahnutie 30 miliónov cestujúcich na letisku Chopin vo Varšave je dôkazom našej trvajúcej angažovanosti v obsluhovaní poľského trhu. Sme hrdí na to, že sme poskytli 30 miliónom cestujúcim z a do Varšavy nízkonákladové, kvalitné cestovateľské zážitky počas uplynulých 19 rokov. Neustále sa snažíme rozširovať našu sieť, zlepšovať naše operácie a stanovovať nové referenčné ukazovatele v leteckom priemysle. V mene Wizz Air prajeme všetkým našim cestujúcim mnoho úžasných ciest na palube štátu moderného lietadla Wizz Air.“

Michał Witkowski, zástupca riaditeľa letiska Varsava Chopin dodal: „Tešíme sa, že naše letisko bude obsluhovať 30-miliónového cestujúceho Wizz Air, s ktorým spolupracujeme už viac ako 19 rokov. Varšava bola jedným z prvých miest, kde táto letecká spoločnosť začala svoju prevádzku v Poľsku. Wizz Air je momentálne druhým najväčším dopravcom z hľadiska počtu obslúžených cestujúcich, ktorý ponúka širokú sieť trás, čo môže cestujúcim poskytnúť veľké množstvo zaujímavých destinácií. Gratulujeme Wizz Air a prajeme vám milióny ďalších spokojných cestujúcich, ktorých pozývame na naše letisko!“

Ostatné články